Ish-banoren e Big Brother e kapin krizat e ankthit, merr vendimin drastik! – AlpeGossip
Ish-banoren e Big Brother e kapin krizat e ankthit, merr vendimin drastik!

Ish-banoren e Big Brother e kapin krizat e ankthit, merr vendimin drastik!

Ish-banorja e Big Brother Genta Gjalpi ka qenë në qendër të kritikave në rrjete sociale për shkak të postimeve të saj në rrjete sociale.
Madje fotot dhe videot e saj të fundit ku ajo shfaqet në një dhomë hoteli e veshur me rrobëdëshampër duke treguar gjoksin kanë shkaktuar më tepër polemika.

Një fakt i tillë e ka detyruar ish-banoren e Big Brother të marrë vendimin për të mbyllur rrjetet e saj sociale.

“Shpeshhere ne njerezit qe dukemi me te lumtur dhe me te qeshur jemi ata qe merzitemi me shume, edhe qe vuajme me shume se kushdo tjeter, ju nuk e dini sa i keq eshte ankthi si ta ngushton stomakun e si ta tkurr shpirtin e te tret emocionalisht aq sa ngelesh pa shprese, pa endrra, pa motivim. Po e mbyll kete Instagram, Fb, Snap me shpresen se do gjej qetesi shpirterore”, shkruan Genta.