BËN OPERACION HUNDËN/ Këngëtarja shqiptare duket kaq ndryshe (FOTO) – AlpeGossip
BËN OPERACION HUNDËN/ Këngëtarja shqiptare duket kaq ndryshe (FOTO)

BËN OPERACION HUNDËN/ Këngëtarja shqiptare duket kaq ndryshe (FOTO)

Ndërhyrjet për të përmirësuar tiparet e fytyrës janë bërë një trend. Edhe këngëtarja e njohur, Mimoza Mustafa, së fundmi ka bërë një ndryshim që i ka dhënë një nur komplet të ri.

Produksioni Labia ka publikuar në YouTube një video ku këngëtarja performon përkrah disa kolegëve të saj këngën “Oj Lulije”. Në video vihet re shumë qartë se Mimoza ka bërë hundën.

Ky ndryshim ka bërë që ajo të duket më e re në moshë dhe ndryshe nga c’jemi mësuar ta shikojmë.