NUK E PRISTE/ Klea Huta dhe Elgit Doda japin lajmin e bukur për fansat (FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRISTE/ Klea Huta dhe Elgit Doda japin lajmin e bukur për fansat (FOTO)

NUK E PRISTE/ Klea Huta dhe Elgit Doda japin lajmin e bukur për fansat (FOTO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Klea Huta dhe Elgit Doda, ditën e sotme kanë surprizuar të gjithë ndjekësit në profilet e tyre në Instagram.

Ishte Elgiti ai që njoftoi i pari se së bashku me partneren e tij, do të sillnin shumë shpejt një projekt të madh që ka lidhje me artin.

Çifti do të hapë një akademi që do të mbajë emrin e Kleas; ‘Klea Huta Academy’ dhe në videon e publikuar Elgiti tregon ambientet të cilat janë ende në punim e sipër.

“Së shpejt! Projekt i madh.”, shkruan Elgiti krahas postimit.