Me PERIODA në emision, aktorja shqiptare BEFASON: U dobësova 20 kile se haja K… – AlpeGossip
Me PERIODA në emision, aktorja shqiptare BEFASON: U dobësova 20 kile se haja K…

Me PERIODA në emision, aktorja shqiptare BEFASON: U dobësova 20 kile se haja K…

Tashmë jemi mësuar me karakterin e saj plotë humor dhe batutat që i lëshon pa e vrarë shumë mendjen. E ftuar në “Pop Culture”, ajo tregoi që në fillim se ishte me ciklin menstrual.
I pyetur nga Klevi nëse gjatë kësaj periudhe, një herë në javë që i vijnë periodat, është nervoze, Ana tha duke qeshur se me nerva është gjatë gjithë kohës.

Më tej ajo foli edhe për dobësimin e saj drastik, duke bërë me dije se hante gjatë gjithë kohës gjëra që fillojnë me “k”.

Më konkretisht Ana u shpreh:

Kam rënë 20 kile. Haja vetëm një karotë në mëngjes, një kastravec në darkë dhe… haja gjëra që fillojnë me “k”. Dmth kikirika, kështu. Çdo gjë që fillon me “k” është e rëndësishme për shëndetin”.
Mendimi i saj u shoqërua gjatë gjithë kohës me të qeshura e shumë humor.