SHOKU MË I MIRË I NJERIUT? Qeni qëllon me armë gjuetarin – AlpeGossip
SHOKU MË I MIRË I NJERIUT? Qeni qëllon me armë gjuetarin

SHOKU MË I MIRË I NJERIUT? Qeni qëllon me armë gjuetarin

Një qen ka aksidentuar pronarin e tij pasi shkeli një armë gjahu gjatë një udhëtmi gjuetie në Neë Mexico.

Sonny Gilligan, 74 vjeç, ishte ulur në vendin e shoferit në kamionin e tij të parkuar. Qeni i tij Charlie shkaktoi aksidentin dramatik kur shkeli me këmbë, këmbëzën e pistoletës.

“Unë u përkula përpara dhe ai u rrëzua nga karrigia dhe shkeli këmbëzën. Ishte një aksident i cuditshëm, por kjo që ndodhi është e vërtetë”, tha Gilligan për El Paso Times.

Plumbi me armë zjarri kaloi përmes sediljes së shoferit dhe preku kurrizin e Gillian duke i thyer disa brinjë dhe klavikulën.