VESHJA QË NA JEP VETËBESIM/ E keni në dollap dhe nuk e dinit – AlpeGossip
VESHJA QË NA JEP VETËBESIM/ E keni në dollap dhe nuk e dinit

VESHJA QË NA JEP VETËBESIM/ E keni në dollap dhe nuk e dinit

Jemi në sezonin e pulovrave dhe saktësisht të fustaneve të tilla. Është një nga veshjet më të thjeshta dhe njëkohësisht do t’ju mbajë ngrohtë në ditët e ftohta të dimrit.

Por nga ana tjetër nuk keni pse të sakrifikoni stilin, pasi me to do të dukeni shumë “chic”.

Fustanet pulovra janë një nga sekretet për t’u dukur të sofistikuara, komode dhe me vetëbesim gjatë këtij sezoni.

Me siguri keni një të tillë në gardërobën tuaj, por nëse jo, atëherë ja cilat janë modelet që duhet të keni.

Fustani i ngushtë

Fustani me golf

Fustani me golf të varur

Fustani me jak V