ENDE S’E KISHIN BËRË ZYRTARE/ Meghan Markle dhe Princ Harry publikojnë një foto në kohën kur ishin të dashur – AlpeGossip
ENDE S’E KISHIN BËRË ZYRTARE/ Meghan Markle dhe Princ Harry publikojnë një foto në kohën kur ishin të dashur

ENDE S’E KISHIN BËRË ZYRTARE/ Meghan Markle dhe Princ Harry publikojnë një foto në kohën kur ishin të dashur

Menjëherë pas hapjes së adresës të Meghan Markle dhe Princ Harry në ‘Instagram’ erdhën dhe postimet e para. Duke qenë se Harry mori pjesë në publikimin e një dokumentari të ‘Netflix’, i cili fliste për ndryshime klimatike, princi dhe dukesha menduan t’i qëndronin besnikë kësaj teme dhe t’i tregonin botës punën që Harry bën për planetin.

Ndër mesin e fotove të tij me vëllain, Princ William dhe babain, ishte dhe ajo me Meghan Markle, ku dyshja dukej duke u kujdesur për një elefant.

Siç mund ta mendoni dhe ju, kjo foto ishte e periudhës kur Meghan dhe Harry quheshin ende të dashur. Kujtojmë se Meghan dhe Harry do të bëhen prindër gjatë këtij muaji.