Sofia e Çanit ZHGËNJEN! Poston foton provokuese por i shpëton një detaj nga barku që… – AlpeGossip
Sofia e Çanit ZHGËNJEN! Poston foton provokuese por i shpëton një detaj nga barku që…

Sofia e Çanit ZHGËNJEN! Poston foton provokuese por i shpëton një detaj nga barku që…

Sophie e ‘Zonë e Lirë’ ka ndezur rrjetin me foton e saj mjaft provokuese.
Xheni Brahaj ka ndarë një foto super sensuale ku bie në sy gjoksi i saj bombastik por dhe disa kilogramë të tepër te barku.

Xheni njihet për ekspozimet provokuese në rrjetet sociale. Ajo është lakuar shpesh në media për fotot “hot” të cilat i ka me shumicë.

Ndërkohë kujtojmë se ishte ajo që ka lajmëruar se Arjan Çani është në rrjetet sociale me profil zyrtar, diçka që befasoi të gjithë./AlpeNews.al/