“JANË PROSTITUTA ATO FEMRA QË POSTOJN LUKS NË INSTAGRAM”/ Olti Curri nuk përmbahet dhe e thotë troç – AlpeGossip
“JANË PROSTITUTA ATO FEMRA QË POSTOJN LUKS NË INSTAGRAM”/ Olti Curri nuk përmbahet dhe e thotë troç

“JANË PROSTITUTA ATO FEMRA QË POSTOJN LUKS NË INSTAGRAM”/ Olti Curri nuk përmbahet dhe e thotë troç

Olti Curri është një nga opinionistët më të njohur për sa i përket botës së showbizzit. Ai gjithnjë tërheq vëmendje me deklaratat e tij dhe shpeshherë demaskon fenomene të ndryshme.

E një deklaratë të fortë bëri edhe mbrëmjen e kaluar teksa ishte i ftuar në një nga emisionet në vendin tonë ku po diskutohej mbi rrjetet sociale dhe u shpreh se shumë persona nuk e justifikojnë luksin.

“Disa femra që postojnë luks dhe nuk e justifikojnë, janë prostituta. Sa pasanikëve ua shohim fëmijët në Instagram e kanë pasurinë nga droga e tenderat? Jemi të gjithë në një varkë, po na e hapën vrimën, o burra ta mbyllim dhe të shkojmë përpara!”, tha Olti.