“KATUNARJA E ZEMRËS”/ Bes Kallaku dhe e bija shkojnë në fshat dhe mbledhin patate (VIDEO) – AlpeGossip
“KATUNARJA E ZEMRËS”/ Bes Kallaku dhe e bija shkojnë në fshat dhe mbledhin patate (VIDEO)

“KATUNARJA E ZEMRËS”/ Bes Kallaku dhe e bija shkojnë në fshat dhe mbledhin patate (VIDEO)

Bes Kallaku shpesh herë poston foto me vajzën e tij Ajka në rrjetet sociale. Mesa duket edhe e bija ka trashëguar dashurinë për fshatin dhe natyrën dhe këtë e tregon më së miri fotot e videot që Besi hedh në “Instagram”.

Së fundmi Besi ka ndarë me ndjekësit një video ku shihet në fshat me Ajkën duke mbledhur patate në fshat.

Katunarja e zemrës”, ka shkruar Besi krahas videos.

View this post on Instagram

Katunarja zemres!!! ❤️. @xhensilamyrtezaj

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on