POZOI TOPLEES NGA SHTRATI/ Bora Zemani sapo “tërboi” meshkujt (FOTO) – AlpeGossip
POZOI TOPLEES NGA SHTRATI/  Bora Zemani sapo “tërboi” meshkujt (FOTO)

POZOI TOPLEES NGA SHTRATI/ Bora Zemani sapo “tërboi” meshkujt (FOTO)

Është prej moderatoreve më të dashura publikun shqiptar.

Por, Bora Zemani krahas një karriere të suksesshme televizive njihet edhe për bukurinë e saj natyrale dhe linjat e bukura të trupit, shkruan Indeksonline.
Bora është aktive edhe në rrjetet sociale, në një imazh që ka publikuar së fundi ajo ka befasuar.

Moderatorja e njohur si rrallë herë u shfaq gjysmë e zhveshur nga shtrati në një fotografi bardh e zi.

Sigurisht ajo dukej joshëse dhe tejet seksi derisa theksoj belin e hollë këtë imazh artistik.