Pas lajmit të shtatzënisë, reagon për herë të parë Elita Rudi: Gjithçka që dëgjoj është… (FOTO) – AlpeGossip
Pas lajmit të shtatzënisë, reagon për herë të parë Elita Rudi: Gjithçka që dëgjoj është… (FOTO)

Pas lajmit të shtatzënisë, reagon për herë të parë Elita Rudi: Gjithçka që dëgjoj është… (FOTO)

Menjëherë pas propozimit për martesë, mediat kosovare dhanë lajmin se moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko do të bëhen së shpejti prindër, pasi moderatorja është shtatzënë. Madje sipas tyre, dasma do të organizohet brenda disa javësh.

Mesa duket Elita ka vendosur të reagojë përmes një postimi në profilin e saj në “Instagram” mbi shtatzëninë apo dhe martesën.

 

“Gjithçka që dëgjoj është bla bla bla” – shkruan moderatorja duke theksuar se nuk u kushton aspak rëndësi lajmeve, por as nuk e mohon lajmin e shtatzënisë.

All i hear is.. blah blah blah😎

A post shared by Elita Rudi (@elita.rudi) on