I merr të dashurin shoqes një ditë para Shën Valentinit, durrsakja shtanget nga deklarata – AlpeGossip
I merr të dashurin shoqes një ditë para Shën Valentinit, durrsakja shtanget nga deklarata

I merr të dashurin shoqes një ditë para Shën Valentinit, durrsakja shtanget nga deklarata

Një natë më parë një vajzë në Durrës ka marrë një lajm aspak të këndshëm. Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” i dashuri dhe shoqja e ngushtë i kanë treguar vajzës se ata të dy duhen dhe se do të vazhdojnë një marrëdhënie bashkë. Gazetarja tha se vajza është tronditur nga lajmi dhe se tashmë nuk dihet se ç’bëhet me të.