Petrit Vasili heq dorë nga makina dhe shoferi, shikoni me çfarë lëviz tani (FOTO) – AlpeGossip
Petrit Vasili heq dorë nga makina dhe shoferi, shikoni me çfarë lëviz tani (FOTO)

Petrit Vasili heq dorë nga makina dhe shoferi, shikoni me çfarë lëviz tani (FOTO)

Më shumë se sa kalimtarët, janë çuditur vetë taksixhinjtë, teksa kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, nuk ka hipur në makinën e tij me shoferin siç bën gjithmonë, por është drejtuar drejt taksive, në zonën e Bllokut.

Mesa duket problemi i trafikut, tashmë, është bërë aq serioz sa edhe personazhet e njohur të politikës zgjedhin një taksi.