Këngëtarja shqiptare mbulohet e gjitha dhe tregon arsyen pse: Isha e… (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare mbulohet e gjitha dhe tregon arsyen pse: Isha e… (FOTO)

Këngëtarja shqiptare mbulohet e gjitha dhe tregon arsyen pse: Isha e… (FOTO)

Këngëtarja Dua Lipa ka vizituar një nga xhamitë në Abu Dhabi dhe këtë fakt këngëtarja na e ka treguar duke postuar disa foto në profilin e saj në Instagram ku shfaqet e mbuluar me shami.

Dua thotë se ka parë xhaminë më të bukur në Abu Dhabi ndërsa fotografitë i ka bërë Pixie Levinson.

“Para koncertit në Abu Dhabi vizituam xhaminë më të bukur. Isha e nderuar, faleminderit”, ka shkruar ajo fotot e publikuara në Instagram.