Shikoni si e “dredh” Kejvina Kthella, lë pas shoqet me këtë kërcim sensual (VIDEO) – AlpeGossip
Shikoni si e “dredh” Kejvina Kthella, lë pas shoqet me këtë kërcim sensual (VIDEO)

Shikoni si e “dredh” Kejvina Kthella, lë pas shoqet me këtë kërcim sensual (VIDEO)

Velina e emisionit ‘Xing’ është një nga emrat më të komentuara në showbiz.
Kejvina Kthella, biondia sexy pas pozave mjaft provokuese ka treguar dhe pasionin e saj për kërcimin.

Ajo ka ndarë dy video teksa e ‘dredh’ fuqishëm.

Me këto video provokuese, Kejvina ka sfiduar dhe ‘twerk-un’ e Encës.