MEZI PRESIN TA SHOHIN/ Trejsi Sejdini ka fituar fansa nga e gjithë bota (FOTO) – AlpeGossip
MEZI PRESIN TA SHOHIN/ Trejsi Sejdini ka fituar fansa nga e gjithë bota (FOTO)

MEZI PRESIN TA SHOHIN/ Trejsi Sejdini ka fituar fansa nga e gjithë bota (FOTO)

Trejsi Sejdini e njohur ndryshe edhe si “gangsterrja e Elbasanit” së shpejti pritet të konkurojë në kompeticionin “Miss Universe Albania”.

Ende pa nisur ky kompeticion ajo ka tërhequr shumë fansa nga e gjithë bota përmes rrjeteve sociale.

Ata i shprehin një shumëllojshmëri komplimentesh dhe përmes mesazheve të shumta i tregojnë se mezi presin ta shohin.

Mesa duket Trejsit i bëhet zemra “mal” nga këto komplimente e nuk nguron t’i tregojë edhe në Instagram.