FESTAT E FUNDVITIT/ Melania Trump zbulon pemën e Krishtlindjeve në Shtëpinë e Bardhë (VIDEO) – AlpeGossip
FESTAT E FUNDVITIT/ Melania Trump zbulon pemën e Krishtlindjeve në Shtëpinë e Bardhë (VIDEO)

FESTAT E FUNDVITIT/ Melania Trump zbulon pemën e Krishtlindjeve në Shtëpinë e Bardhë (VIDEO)

Zonja e Parë, Melania Trump ka hapur dyert e Shtëpisë së Bardhë për festat e fundvitit.

Me anë të disa videove, zonja Trump zbuloi pemën e Krishtlindjeve dhe dekorimet për festën.

Si Zonjë e Parë, një nga punët e Melanisë është të dekorojë shtëpinë presidenciale për sezonin e festave.

Këtë vit tema është ‘Thesaret e Amerikës’, me ngjyrë të kuqe, të bardhë dhe blu në të gjithë Shtëpinë e Bardhë, që do presë më shumë se 30.000 vizitorë.