SEZONI VJESHTË-DIMËR/ Ja 6 trendet e reja të këpucëve që nuk duhet t’ju mungojnë – AlpeGossip
SEZONI VJESHTË-DIMËR/ Ja 6 trendet e reja të këpucëve që nuk duhet t’ju mungojnë

SEZONI VJESHTË-DIMËR/ Ja 6 trendet e reja të këpucëve që nuk duhet t’ju mungojnë

Këtë  vit pasarelat e modës na kanë prezantuar me disa tendenca të reja veshjesh që mezi po presim t’i veshim për sezoni vjeshtë-dimër. Sidomos kur bëhet fjalë për trendet e reja të këpucëve të sezonit që janë një fantazi më vete.

“Who What Wear” ka listuar 6 trendet e këpucëve më të famshme të momentit që mund të vishen edhe për pjesën e mbetur të vjeshtës dhe dimrit.