E “TRADHËTOI” FUSTANI/ Kim Kardashian i del gjoksi “sheshit” (FOTO) – AlpeGossip
E “TRADHËTOI” FUSTANI/ Kim Kardashian i del gjoksi “sheshit” (FOTO)

E “TRADHËTOI” FUSTANI/ Kim Kardashian i del gjoksi “sheshit” (FOTO)

Kim Kardashian dhe Kanye West ishin ndër mysafirët e nderit në natën e hapjes së ‘The Cher Show’ në Broadway të hënën.

Dhe, pa dyshim që çifti i njohur do të linin ‘gjurmën’ e tyre si në çdo rast të mundshëm.

Kësaj radhe tërheqja e vëmendjes u bë pa dashje, pasi Kim pati një defekt me fustanin e saj dhe u mundua që ta rregullonte.

38-vjeçarja u shfaq me një fustan të argjendtë të “copëzuar” që i theksonte linjat e saj bombastike, gjithsesi në një pikë e la në baltë.

Duke u munduar ta rregullonte Kim nxori në pah një pjesë të konsiderueshme të gjoksit të saj, dhe kjo sigurisht që nuk mbeti pa u filmuar dhe fotografuar.