“U VERBUAM NGA SYTË”/ Alketa Vejsiu i “mahniti” të gjithë me super fustanet dhe plazhin ekzotik (FOTO) – AlpeGossip
“U VERBUAM NGA SYTË”/ Alketa Vejsiu i “mahniti” të gjithë me super fustanet dhe plazhin ekzotik (FOTO)

“U VERBUAM NGA SYTË”/ Alketa Vejsiu i “mahniti” të gjithë me super fustanet dhe plazhin ekzotik (FOTO)

Prej ditësh Alekta Vejsiu është larguar nga vendi për të pushuar në një nga vendet më të bukura të botës.
Pamjet përrallore kanë mbizotëruar në Instagramin e saj gjatë këtyre ditëve. E sikur të mos mjaftonte vendi, edhe më shumë na “verbuan” fustanet e saj ngjyrat e të cilëve përshtateshin fare mirë me “backgroundin” në foto.

Ngjyrat e tyre varionin në rozë, të kuq, e blu si thellësia e detit në vendin ku ndodhej ashtu si dhe prerjet e tyre.

Për më tepër edhe Alketa dukej një mrekulli!

Kohët e fundit gjithashtu ajo ka lajmëruar se së shpejti do të organizojë sfiltën për prezantimin e koleksioneve të reja të fustaneve.