KEJVINA POZON FOTON SEKSI/ Getinjo nuk duron dot dhe e krahason me… – AlpeGossip
KEJVINA POZON FOTON SEKSI/ Getinjo nuk duron dot dhe e krahason me…

KEJVINA POZON FOTON SEKSI/ Getinjo nuk duron dot dhe e krahason me…

Kejvina Kthella, ish velina e “Xing me Ermalin” dhe modelja shumë e komentuar në media, prej disa ditësh ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku gjatë qëndrimit atje realizoi edhe një set fotografik me Fadil Berishën.

Mbrëmjen e djeshme Kejvina publikoi një foto, e veshur me xhinse e xhaketë lëkure dhe mori shumë komplimenta.

Mes komenteve, dalloi ai i Getinjos i cili e krahason Kejvinën me një version të ri të Marilyn Monroe.

Ndërkohë bukuroshja ia ktheu me disa emoji duke qeshur.