Stresi i komenton, Lori fshin foton nga Instagrami, çfarë ndodhi? (FOTO) – AlpeGossip
Stresi i komenton, Lori fshin foton nga Instagrami, çfarë ndodhi? (FOTO)

Stresi i komenton, Lori fshin foton nga Instagrami, çfarë ndodhi? (FOTO)

Lori Hoxha është një nga personazhet e famshëm shqiptar më të ndjekur në Instagram, aty ku është shumë aktive me foto, video, postime nga përditshmëria, udhëtimet, veshjet, look-u etj.

Mirëpo prej më shumë se dy javësh Lori thuajse e kishte harruar Instagram duke mos postuar as edhe një foto, madje shihet se fashion blogger-ja ka fshirë disa prej tyre.

Kjo foto bardhë e zi e Lorit nuk ka si të mos mbahet mend pasi u komentua shumë edhe për faktin që i kishte komentuar Stresi, por Lori e ka fshirë.

Gjithashtu edhe foto e mëposhtme e postuar në prag të Vitit të ri.

 

Nuk dihet pse Lori ka marrë këtë vendim për t’i fshirë këto foto, por të paktën sot është rikthyer sërish në Instagram dhe ka postuar një foto ku shfaqet ashtu siç di ajo: me shumë stil.