Menjëherë pas pushimeve, shikoni kush “po ja merr frymën” Angela Martinit (FOTO) – AlpeGossip
Menjëherë pas pushimeve, shikoni kush “po ja merr frymën” Angela Martinit (FOTO)

Menjëherë pas pushimeve, shikoni kush “po ja merr frymën” Angela Martinit (FOTO)

Angela Martini menjëherë pas ‘muajit të mjaltit’ i është rikthyer jetës normale, por zbuloni cfarë bën ajo menjëherë pas kthimit në Rumani.
Modelja shqiptare e sapo martuar me miliarderin rumun ka publikuar nëj video ku tregon se ndodhet me dy njerëzit e afërt të saj.

Pasi është kthyer nga pubimet ekzotike Angela ndjehet pak dembele deh nguron të bëjë palestër.

Ajo ka ndarë video gazmore ku miqtë e saj ushtrohen për të. Bukuroshja shqiptare është shprehur se ata janë njerëzit pa të cilët ajo nuk mundet dot.

Dargo dhe Angela u martuan në mënyrë të befasishme dhe mjaft të veçantë. Në ceremoninë e tyre të celebrimit ishte e pranishme dhe këngëtarja e famshme shqiptare, Bleona Qereti. Menjëherë pas dasmës çifti u nis për pushime disa javore.