“DJALI I MAMIT”/ Andrra publikon pozën më të ëmbël me vogëlushin Ayan (FOTO) – AlpeGossip
“DJALI I MAMIT”/ Andrra publikon pozën më të ëmbël me vogëlushin Ayan (FOTO)

“DJALI I MAMIT”/ Andrra publikon pozën më të ëmbël me vogëlushin Ayan (FOTO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Andrra dhe Sinan Hoxha u bënë prindër për herë të dytë me datë 19 Mars. Andrra solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Ayan.

Sot janë bërë 3 javë që nga lindja e vogëlushit dhe Andrra ka ndarë një video shumë të ëmbël pranë tij. Ajo shihet e shtrirë në krevat me Ayanin që i fle në kraharor. “Djali i mamit”, ka shkruar Andrra krahas videos.

Andrra ka publikuar dhe një foto tjetër të vogëlushit, mirëpo duke i mbuluar portretin.