Naomi Campbell dhe Liam Payne raportohet se më në fund do bëjnë publike romancën e tyre.

Mendohet se supemodelja dhe këngëtari do dalin hapur në 49-vjetorin e lindjes së saj në maj.

Një burim konfirmoi se çifti po lidhen çdo ditë e më shumë me njëri-tjetrin.

Prej disa muajsh në mediat rozë qarkullon lajmi se Naomi dhe 25-vjeçari janë në një lidhje. Së fundmi, ata u panë së bashku në Formula E Hong Kong E-Prix.

Burimi shtoi se shumë mendonin se romanca e tyre nuk do zgjaste, por përkundrazi po përforcohet çdo ditë e më shumë.