“DY ËNGJËJIT E MI”/ Sara Hoxha publikon foton më të bukur të vitit – AlpeGossip
“DY ËNGJËJIT E MI”/ Sara Hoxha publikon foton më të bukur të vitit

“DY ËNGJËJIT E MI”/ Sara Hoxha publikon foton më të bukur të vitit

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, këtë vit tërhoqi vëmendjen e  gjithë mediave me dasmën madhështore buzë liqenit të Comos në Itali. Ceremonia u mbajt private dhe çifti zgjodhi të mos publikonte foto por më vonë ishte vet Sara e cila ndau disa nga momentet e lumtura.

Ditën e sotme Sara ka publikuar një foto të ëmbël ku shfaqet  e ëma bashkë me djalin,ata shfaqen gjatë dasmës në Como.
Më e mira e 2018-ës, dy ëngjëjt e mi”: ka shkruar Sara krah fotos

View this post on Instagram

best of 2018; my two angels

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on