LA NAM/ Prezantueses së njohur i dalin mbathjet live (VIDEO) – AlpeGossip
LA NAM/ Prezantueses së njohur i dalin mbathjet live (VIDEO)

LA NAM/ Prezantueses së njohur i dalin mbathjet live (VIDEO)

Një incident pikant gjatë emisionit “Domenica Live” ka pushtuar mediat dhe rrjetet sociale që prej ditës së djeshme. Prezantuesja e njohur italiane, Barbara D’urso ishte e veshur me një fustan të shkurtër të bardhë të cilin teksa e rregulloi, i tregoi mbathjet.
Barbara kishte të ftuar në studio, Natalia Kuznetsova, e cilësuar si “Gruaja Hulk”. Kjo e fundit i kërkoi prezantueses të ulet pranë saj dhe në këtë moment teksa shtyhet për t’i bërë vend të ftuarës, Barbara rregullon fustanin dhe mbathjet i dalin fushë.

Video po bën xhiron e rrjetit dhe mund ta shihni më poshtë momentin.