“TË LUTEM, DIL ME MUA NË NJË TAKIM”/ Këngëtarja e njohur e dashuruar me Rita Orën (FOTO) – AlpeGossip
“TË LUTEM, DIL ME MUA NË NJË TAKIM”/ Këngëtarja e njohur e dashuruar me Rita Orën (FOTO)

“TË LUTEM, DIL ME MUA NË NJË TAKIM”/ Këngëtarja e njohur e dashuruar me Rita Orën (FOTO)

Janë dy ndër këngëtaret më të dashura dhe më të suksesshme, të cilat e kanë pranuar hapur se janë biseksuale.

Bëhet fjalë për këngëtaret Halsey dhe Rita Ora, të cilat e pranuan që kishin pasur marrëdhënie intime me femra në tekset e këngëve të tyre.

Ndërsa Rita është e lidhur prej disa kohësh me partnerin e saj Andreë Watt, Halsey është beqare pasi i dha fund historisë së saj të dashurisë me reperin G-Eazy.

Rita postoi ditën e sotme një foto ku shfaqej shumë sensuale, e veshur me një fustan me printe kafshësh dhe Hasley nuk i rezistoj dot tundimit.

Dinner for oneZO

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

“Dil me mua në një takim” – i shkruan këngëtarja, duke i lënë të gjitha fansat të shokuar.

Hmmm, Halsey flet në një nga këngët e saj se ka pasur një histori të fshehtë dashurie me një vajzë nga Londra. Ta ketë pasur vallë për Rita Orën?