JOSHËSE DHE SEKSI/ Nora Istrefi merr vëmendjen edhe në ditën e “Shën Valentinit” (FOTO) – AlpeGossip
JOSHËSE DHE SEKSI/ Nora Istrefi merr vëmendjen edhe në ditën e “Shën Valentinit” (FOTO)

JOSHËSE DHE SEKSI/ Nora Istrefi merr vëmendjen edhe në ditën e “Shën Valentinit” (FOTO)

Nora Istrefi sërish elegante dhe provokuese.
E veshur me një fustan të shkurt, ajo i ka vënë në pah këmbët e gjata joshëse dhe trupin në super formë.

Nora ka zgjedhur të duket kështu në postimet që ka bërë së fundi në Instagram, ndërkaq sigurisht se është bërë kaq elegante për natën e festës së të dashuruarve.

View this post on Instagram

@houseofcb 💕💕

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on