Gjithmonë e kemi parë super sensuale, sot vajza e Sabianit tregon veten siç e ka bërë mami! (FOTO) – AlpeGossip
Gjithmonë e kemi parë super sensuale, sot vajza e Sabianit tregon veten siç e ka bërë mami! (FOTO)

Gjithmonë e kemi parë super sensuale, sot vajza e Sabianit tregon veten siç e ka bërë mami! (FOTO)

​Vajza e këngëtarit shqiptar Sabian, gjithnjë ka befasuar me publikimin e fotove të saj.
Kejsi Medini shpesh ndez rrjetin për shkak të fotove të saj provokuese. Por këtë herë modelja ka guxuar dhe ka treguar se si duket pa grim.

Anëtarja e OTR, duket super sensuale edhe pse pa pikë make up. Është e bukur dhe skemi çfarë i themi.