Shokë të ngushtë dhe shumë humoristë, por Flori Mumajesi sapo e “fëlliqi” para të gjithëve DJ Vicky-n: Si zbret nga shkallët… (VIDEO) – AlpeGossip
Shokë të ngushtë dhe shumë humoristë, por Flori Mumajesi sapo e “fëlliqi” para të gjithëve DJ Vicky-n: Si zbret nga shkallët… (VIDEO)

Shokë të ngushtë dhe shumë humoristë, por Flori Mumajesi sapo e “fëlliqi” para të gjithëve DJ Vicky-n: Si zbret nga shkallët… (VIDEO)

Flori Mumajesi dhe DJ Vicky janë dy nga artistët shqiptarë që krijojnë një atmosferë energjike në çdo koncert ku marrin pjesë. Me disa bashkëpunime shumë të suksesshme, djemtë pushtuan radiot dhe playlist-at e shqiptarëve duke u dëgjuar kudo. Por Flori dhe Dj Vicky janë edhe dy miq shumë të mirë, të cilët kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin. Mirëpo së fundmi, Flori i ka nxjerrë “të palarat” Dj Vickyt me anë të një videoje të postuar. Ai ka ndarë me ndjekësit e tij në instastory një video ku shfaqet një person që bie nga shkallët dhe shkruan: Si i zbret Viki shkallët pas koncertit.

A thua vallë kaq shumë pi Viki saqë nuk e mbajnë dot këmbët?