PAS DIVORCIT NGA BASHKËSHORTI/ Adele pëson ndryshimin drastik në pamje – AlpeGossip
PAS DIVORCIT NGA BASHKËSHORTI/ Adele pëson ndryshimin drastik në pamje

PAS DIVORCIT NGA BASHKËSHORTI/ Adele pëson ndryshimin drastik në pamje

Disa kohë më parë, këngëtarja e famshme Adele dha lajmin se ajo dhe bashkëshorti i kishin dhënë fund martesës së tyre disavjeçare.

 

Në deklarata të ndryshme, Adele e ka marrë me sportivitet temën e ndarjes së saj, ndërsa pas divorcit këngëtarja bëri një sërë ndryshimesh. Si fillim ajo bleu një vilë  super luksoze dhe tani ka habitur fansat me transformimin që ka pësuar në trup.

Këngëtarja ka humbur plot 20 kilogram që pas ndarjes  dhe në daljen e saj të fundit publike ka tërhequr vëmendjen e të gjitha mediave me pamjen.  Ajo ka pozuar bashkë me grupin ‘Spice girls’ teksa në sy ka rënë format e saj perfekte.