“MOS U KTHE”/ Mozzik i vë vizën Loredanës: Isha naiv, rashë brenda por… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“MOS U KTHE”/ Mozzik i vë vizën Loredanës: Isha naiv, rashë brenda por… (FOTO+VIDEO)

“MOS U KTHE”/ Mozzik i vë vizën Loredanës: Isha naiv, rashë brenda por… (FOTO+VIDEO)

Mozzik ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Lass Mal” (Le të shkojë), që vjen në gjuhën gjermane. Kënga është pëlqyer shumë, por teksti është komentuar si një përgjigje ndaj ish-partneres së tij, Loredanës.

Mozzik shprehet se nuk ka asnjë shans që ata të rikthehen. Ai i thotë Loredanës të provojë fatin e saj tjetërkund dhe të mos harrojë respektin dhe moralin.

“Mos u kthe; E di që thua se jam i çmendur; Ti provo fatin tënd; Unë e di se çfarë po të shqetëson; Respekti, lere, lere; Morali, lere, lere…”, janë disa vargje shkëputur nga teksti i Mozzik.

“Ju kurrë nuk besuat tek unë. Gjithçka e ndërtova vetë. Në atë kohë isha naiv, rashë aq thellë, por unë ngrihem përsëri”, shprehet reperi.