E NXORI TË DASHURËN NGA SHTËPIA NË 2 TË NATËS/ Einxheli i kthehet Albanos: Ajo fle me ty, jo me famën (FOTO) – AlpeGossip
E NXORI TË DASHURËN NGA SHTËPIA NË 2 TË NATËS/ Einxheli i kthehet Albanos: Ajo fle me ty, jo me famën (FOTO)

E NXORI TË DASHURËN NGA SHTËPIA NË 2 TË NATËS/ Einxheli i kthehet Albanos: Ajo fle me ty, jo me famën (FOTO)

Ditën e djeshme bëri bujë në media deklarata e aktorit Albano Bogdo, i cili i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, tregoi një rast kur të dashurën e kishte nxjerrë nga shtëpia në 2 të natës.

Albano u shpreh: “Kur lidhesh me një të famshëm, e ka ai pjesën e pordhëve. Kur ai nuk të bën dëngla, mos bëj ti dënga. Kur unë zgjedh të mos bëj dëngla, të trajtoj normal, të prezantoj si të dashurën time, kjo nuk do të thotë që ti të bësh si më e rëndësishme se unë në shoqëri”.

“E mora e nxorra jashtë nga shtëpia në 2 të natës, ia hodha rrobat nga ballkoni”, tregoi aktori.

Kjo deklaratë e Albanos nuk i ka pëlqyer aspak moderatores Einxhel Shkira. Ajo i është kthyer aktorit me një status në Instagram ku shkruan se një marrëdhënie në çift nuk duhet të bazohet tek fama, por tek ndjenjat. Einxhel në fund thekson se nuk ka asgjë personale me aktorin, por nuk është aspak dakort me këtë logjikë.

“Uroj të ketë qenë një shaka kjo! Sepse është gjëja më stupid që mund të thotë dikush, sado i famshëm qoftë!! E kujt i plas nëse jemi të famshëm ose jo, apo kush ka më shumë folloq bën më shumë dëngla. Marrëdhënia në çift nuk bazohet te fama, por te ndjenjat dhe denglat nuk vijnë si pasojë famës por e karakterit të njeriut… Mund të jesh i famshëm sa të duash por në fund të ditës i dashuri/dashura fle me ty në krevat jo me famën apo 1 milion ndjekësit në instagram. Asgjë personale por thjesht jam totalisht kundra kësaj llogjike ku denglat ndahen në bazë të famës”, shkruan Einxhel Shkira.