“NUK I NDAHET SHPIRTI”/ Andrra i plotëson dëshirën Sinanit, çifti udhëtojnë në… (FOTO) – AlpeGossip
“NUK I NDAHET SHPIRTI”/ Andrra i plotëson dëshirën Sinanit, çifti udhëtojnë në… (FOTO)

“NUK I NDAHET SHPIRTI”/ Andrra i plotëson dëshirën Sinanit, çifti udhëtojnë në… (FOTO)

Andrra dhe Sinan Hoxha, çifti shumë i dashur për publikun pas disa javësh të vetëkarantinuar në shtëpinë e tyre, këtë fundjavë kanë vendosur të udhëtojnë.

Andrra i ka plotësuar dëshirën Sinanit dhe çifti kanë shkuar në fshat.

“Nuk i ndahet shpirti nga fshati”, shkruan Andrra për Sinanin teksa çifti shfaqen duke bërë një shëtitje.

Kujtojmë që Andrra së fundmi kishte ditëlindjen dhe e festoi në shtëpi me Sinanin dhe Ansin.