FAMILJA NUK ËSHTË DAKORD/ Çifti i 85 vjeçarëve shumë qejflinj, i gjeti mbesa duke bërë seks – AlpeGossip
FAMILJA NUK ËSHTË DAKORD/ Çifti i 85 vjeçarëve shumë qejflinj, i gjeti mbesa duke bërë seks

FAMILJA NUK ËSHTË DAKORD/ Çifti i 85 vjeçarëve shumë qejflinj, i gjeti mbesa duke bërë seks

Nga province e Riminit në Itali,  vjen historia e dy 85 vjeçarëve të cilët e transformuan miqësinë e tyre në një histori seksi.

Por, fatkeqësisht, familja e saj nuk është dakord dhe arriti të denoncojë burrin sepse besojnë se ai po përfiton nga situata emotive tejet delikate e gruas. E kështu, do jenë gjykatësit ata që do vendosin.

Lajmi bëhet i ditur nga “Rimini Today”, sipas së cilës shkruahet se “Romeo” është një 85 vjeçar ende i shkathët, frekuentues i rregullt i sallave të vallëzimit dhe mbi të gjitha, përdorues i rregullt i viagras.

Gjyshi i lumtur ka nisur një marrëdhënie, fillimisht miqësore e më pas sentimentale me një bashkëmoshataren e tij.

Familjarët e ‘Xhuljetës’ në këtë rast, kanë kundërshtuar menjëherë këtë histori.

Duket se të dy gjyshërit jepeshin shumë në shtrat, aq sa arrinin që performancat e tyre t’i plotësonin deri në tri herë në ditë.

Për t’i dhënë fund të gjithë kësaj, familja e saj ka punësuar një kujdestare në shtëpi, por duket se kjo nuk ka funksionuar shumë: sa herë që kujdestarja hutohej pak, “Romeo” ynë hynte në shtëpi.

Sipas familjarëve, gjyshja vuan nga dëshira e tepruar seksuale, që për shkak edhe të problemeve të tjera të shkaktuara nga mosha, nuk i lejojnë të kujtojë asgjë nga ajo që ndodh në shtëpi.

Kur një mbesë vajti për të vizituar gjyshen, e gjeti në akt e sipër në shtrat. Kështu, pas episodit, familjarët vendosën t’i japin fund.

Ndaj u drejtuan tek një avokat. Por, duke qenë se province është e vogël dhe mbushet shpejt me thashetheme, lajmi nuk mbeti sekret për shumë kohë.