"KËNGA STIL"/ Rovena Dilo dhe Onat rrëmbejn çmimin në "Kënga Magjike 2018" (FOTO) - AlpeGossip
“KËNGA STIL”/ Rovena Dilo dhe Onat rrëmbejn çmimin në “Kënga Magjike 2018” (FOTO)

“KËNGA STIL”/ Rovena Dilo dhe Onat rrëmbejn çmimin në “Kënga Magjike 2018” (FOTO)

Finalja e madhe e “Këngës Magjik” ka mbërritur. Ardit Gjebrea e ka nisur ndryshe nga netët gjysmëfinale ku në mbrëmjne e sotme ka ndarë direkt çmimet.

Krah blogeres Armina Mevlanit dhe aktores Olta Gixhari , moderatori  ndau çmimin “Këmga  Stil” të cilin e rrëmbeu këngëtarja  Rovena Dilo dhe onat.