“VAJZA SHQIPTARE”/ Poni publikon këngën kushtuar Beniadës së Big Brother VIP (VIDEO) – AlpeGossip
“VAJZA SHQIPTARE”/ Poni publikon këngën kushtuar Beniadës së Big Brother VIP (VIDEO)

“VAJZA SHQIPTARE”/ Poni publikon këngën kushtuar Beniadës së Big Brother VIP (VIDEO)

Big Brother VIP kanë qenë kryefjala e mediave rozë muajve të fundit, ndërsa vëmendje të madhe kanë marrë banorët që janë bërë pjesë e tij.

Përveç komenteve të shumta, dedikimeve në rrjetet sociale, janë publikuar gjithashtu disa këngë për banorët e famshëm të shtëpisë.

Një këngë e tillë së fundmi ka ardhur edhe nga këngëtarja e njohur, Poni e cila këtë projekt ia ka dedikuar modeles dhe finalistes së BB VIP, Beniada Nishani.

Projekti i ri muzikor i Ponit mban titullin “Vajzë shqiptare” në rreshtat e saj përmendet disa herë emri i modeles duke e përshkruar si një femër elegante, e bukur dhe plot sharm.

VIDEO