“VITI I BEBAVE” / Meshkujt e ekranit shqiptar që u bënë prindër: Nga Bes Kallaku deri tek..(FOTO) – AlpeGossip
“VITI I BEBAVE” / Meshkujt e ekranit shqiptar që u bënë prindër: Nga Bes Kallaku deri tek..(FOTO)

“VITI I BEBAVE” / Meshkujt e ekranit shqiptar që u bënë prindër: Nga Bes Kallaku deri tek..(FOTO)

Viti 2018 mund ta kosiderohet si”viti i bebave” pasi jo vetëm femrat e showbizit u bënë nëna por edhe meshkujt më të njohur të momentit u bën baballarë.

Disa për herë të parë, e disa për herë të dytë, artistët përmes rrjeteve sociale kanë bërë publik lajmin e gëzuar se janë bërë prindër.

I kemi parë gjithmon në ekran por  shkrimet e tyre në instagram na treguan anën e tyre të ndjeshme, statuse të gjata me fjalë të ndjera dhe emocionuese.
Artistet shqiptarë nuk nguruan të ndanin me miqtë, fansat, fotot e para me vogëlushët e tyre, por detaji që na tërhoqi vëmendje ishte fakti që të gjith qëndruan “diskret” duke i mbuluar fytyrën bebave.

Agon Amiga

Bes Kallaku

Besnik Qaka

Ermal Mamaqi

Meriton Mjekiqi

Altin Sulka

Ansi Agolli

Përgatiti:Alpenews.al