NJË FUNDJAVË MES GJELBËRIMIT DHE NATYRËS/ Bieta ndan momentet e ëmbla pranë Kroit dhe Albanit (FOTOT) – AlpeGossip
NJË FUNDJAVË MES GJELBËRIMIT DHE NATYRËS/ Bieta ndan momentet e ëmbla pranë Kroit dhe Albanit (FOTOT)

NJË FUNDJAVË MES GJELBËRIMIT DHE NATYRËS/ Bieta ndan momentet e ëmbla pranë Kroit dhe Albanit (FOTOT)

djava e ka gjetur moderatoren e njohur, Bieta Sulo dhe partnerin e saj, Alban Dudushi në natyrë së bashku me të voglin e tyre, Kroi Art.

Bieta ka ndarë disa fotografi ku ka treguar se kanë vizituar Drilonin dhe kanë shijuar xhirot me varka mes gjelbërimit.
Ajo ka publikuar po ashtu disa momente të Albanit me Kroin në krahë, i cili duket një kopje e babit.
Prej kohësh Sulo ka promovuar bukuritë shqiptare edhe në programin ‘Ftesë në 5’, duke treguar se të gjithë duhet të vizitojnë të gjitha destinacionet më ‘in’ të saj.

View this post on Instagram

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

View this post on Instagram

💌

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

View this post on Instagram

🥰

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on