EDHE PSE NUK JANË BASHKË/ Kejsi tregon si e “ngacmon” Stresin kur fle gjumë (FOTO) – AlpeGossip
EDHE PSE NUK JANË BASHKË/ Kejsi tregon si e “ngacmon” Stresin kur fle gjumë (FOTO)

EDHE PSE NUK JANË BASHKË/ Kejsi tregon si e “ngacmon” Stresin kur fle gjumë (FOTO)

Stresi dhe Kejsi janë një nga çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar për shkak të ngjarjeve të fundit në jeten e Stresit.
Ai u arrestua nga policia për posdeim të lëndëve narkotike dhe në shoqërinë e një 20 vjeçareje por Kejsi e vendosur i qëndroi në krah gjithnjë edhe pas fjalëve të publikut.
Ajo ka kujtuar se si e ngacmon Stresin teksa ai fle gjumë përmes një fotoje në Instagram e cila ësht mjaft komike.
“Unë”, shkruan Kejsi krahas fotos së animuar për të treguar se edhe ajo vepron kështu.