KUR FËMIJËT TË LËNË PA GJUMË/ Si e përjetojnë VIP-at këtë “vuajtje”. Nga Erion Veliaj tek Besi e Xhensila – AlpeGossip
KUR FËMIJËT TË LËNË PA GJUMË/ Si e përjetojnë VIP-at këtë “vuajtje”. Nga Erion Veliaj tek Besi e Xhensila

KUR FËMIJËT TË LËNË PA GJUMË/ Si e përjetojnë VIP-at këtë “vuajtje”. Nga Erion Veliaj tek Besi e Xhensila

Fëmijët e vegjël dhurojnë kënaqësi të madhe tek prindërit e rinj por e tillë është edhe lodhja që u shkaktohet për kujdesin e tyre.
Netët pa gjumë e mëngjeset e lodhshme i shoqërojnë prindërit këto vite që duken sikur nuk do përfundojnë.

Edhe personazhë të famshëm të ekranit të cilët janë bërë prindër për herë të parë i kanë treguar këto “vuajtje” në rrjete sociale por tek e fundit rritja e fëmijës kërkon gjithnjë sakrifica.
Nga Zaimina e deri tek Xhensila me Besin, alpenews.al ju njeh me “vuajtet” e vipave nga pagjumësia:

Erion Veliaj

“Ore po unë mezi e vë të flejë, dhe Taekwondo-ja i duhet këtij birit tim dhe nuk ka më gjumë gjithë mëhalla. “, shkruan krybashkiaku i Tiranës krahas fotos teksa nënkupton se pagjumësia tashmë është bërë pjesë e jetës së tij falë… Kajan.

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku

Çifti i njohur i showbizit u bënë prindër pë herë të parë dhe në jetë sollën një vajzë të cilës i vunë emrin Ajka.

Mesa duke tvogëlushja zgjohet shpesherë natën e si rrjedhim Besi e Xhensila “vuajnë” nga pagjumësia. Këtë e kanë treguar edhe në Instagram ku kanë postuar disa foto ku duken të jenë natën vonë duke vënë në gjum vajzën e cila zgjohet shpeshherë.

Zaimina Vasjari

“Çfarë është gjumi?”, shkruan Zaimina rpanë video ku duket vbajza e saj Khloe në 6:30 të mëngjesit duke luajtur në qef të saj. Mesa duket vogëlushja nuk do “tja dijë” për pagjumësinë e Zaiminës.

Tuna dhe Patrisi

Tiani djali i vogël i çiftit Tuna dhe Patris ashtu si dhe gjithë fëmijët e tjerë ka lënë pa gjumë prindërit e tijdhe këtë Tuna e ka treguar përmes fotove të mëposhtëme:

Përgatiti: AlpeNews.al