"GËZUAR DASHURIA IME"/ Me rastin e ditëlindjes, Eliona Pitarka publikon videon me të dashurin - AlpeGossip
“GËZUAR DASHURIA IME”/ Me rastin e ditëlindjes, Eliona Pitarka publikon videon me të dashurin

“GËZUAR DASHURIA IME”/ Me rastin e ditëlindjes, Eliona Pitarka publikon videon me të dashurin

Eliona Pitarka është një nga aktoret seksi të programit të humorit “Duplex” e cila ka rrëmbyer vëmendjen e publikut.

Mjaft e preferuar nga djemtë ajo gjithnjë ka dashur të mos flasë shumë për jetën private por kohët e fundit ajo deklaroi se ishte e lidhur.

Ditën e sotme i dashuri i saj ka pasur ditëlindjen dhe Eliona e ka bërë zemënr “gur” dhe ka publikuar një video teksa i realizon atij një surprizë.

Çifti shfaqet duke u përqafuar por Eliona është treguar mjaft e suksesshme duke mos i treguar fytyrën. Megjithatë aktorja seksi po i zbulon dalëngadalë detajet e lidhjes dhe me siguri së shpejti do mund edhe ta njohim të dashurin e saj.