NUK E HUMB AS EDHE NJË GRAM/ Kështu duket Blerona Zeqiri… (FOTO) – AlpeGossip
NUK E HUMB AS EDHE NJË GRAM/ Kështu duket Blerona Zeqiri… (FOTO)

NUK E HUMB AS EDHE NJË GRAM/ Kështu duket Blerona Zeqiri… (FOTO)

Blerona Zeqiri është prezantuesja e njohur shqiptare e cila për komentohet goxha shumë për pamjen e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me pantallona dhe bluzë por që nuk po ia mbulonin kilet e tepërta.

Ndryshe, Blerona edhe gjatë kësaj sezone është e angazhuar goxha në televizion.