“TENDENCË PËR XHELOZI”/ Fatjoni fton në kërcim vajzën e re, Ana habit me veprimin (FOTO) – AlpeGossip
“TENDENCË PËR XHELOZI”/ Fatjoni fton në kërcim vajzën e re, Ana habit me veprimin (FOTO)

“TENDENCË PËR XHELOZI”/ Fatjoni fton në kërcim vajzën e re, Ana habit me veprimin (FOTO)

Debatet nuk kanë munguar as në puntatën e sotme të “Përputhen”. Pas Bearti ftoi në kërcim Tean, pas tij u çua edhe Fatjoni i cili kërceu me vajzën e re, Ana Kaurin. Ndërkohë Sindi Loci, vajza që iu bashkua ditën e djeshme emisionit, tha se nuk pa ndjenjë në veprimin e Fatjonit, por thjesht një tendencë për të bërë Anën xheloze. Një gjë të tillë e kishte vënë re edhe Andi, i cilli tha se Fatjoni mund të jetë duke bërë një lojë të dyfishtë me të dyja vajzat.

Sindi: Tendencë për të bërë Anën tjetër xheloze.

Fatjoni: Përse mendon ashtu?

Sindi: Nuk m’u duk reale, sepse Anën e njeh prej disa puntatash.

Fatjoni: Nëse ke simpati dhe e ndjen pse mos e bëja kërcimin.

Andi: Unë mendoj që po përpiqet të bëj një lojë për të dyja.

Fatjoni: Unë nuk jam Andi (ironizon).

Andi: Ose ndoshta ka bërë për të bërë xheloze Anën.

Ndërkohë Ana, me të cilën Fatjoni ka dalë në disa takime, habiti me veprimin e saj duke u treguar shumë indiferente dhe as nuk i hodhi sytë në kërcimin e tyre.