”VAZHDON SERVILIZMI AKOMA?” Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”VAZHDON SERVILIZMI AKOMA?” Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”VAZHDON SERVILIZMI AKOMA?” Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Françeska Jaçe ka postuar një foto ku duket tepër provokuese e veshur e gjitha me xhins, por ndryshe nga pjesa më e madhe që e ka komplimentuar, një ndjekëse ka menduar ti japi një këshillë.

Alketa Vejsiu ka postuar një foto ku së bashku me Valbona Selimllarin duken teksa puthin Vera Grabockën. Një ndjekës ka një pyetje për ti bërë.

Ermal Mamaqi ka ndarë me fansat e tij një foto ku shprehet se nesër ai dhe ekipi i tij do të postojnë. Mesa duket një ndjekës nuk është aq i lumtur për këtë gjë. /AlpeGossip.al