SUPRIZON ALBAN RAMOSAJ/ Dikush i ka thyer zemrën apo një këngë e re po vjen? (FOTO) – AlpeGossip
SUPRIZON ALBAN RAMOSAJ/ Dikush i ka thyer zemrën apo një këngë e re po vjen? (FOTO)

SUPRIZON ALBAN RAMOSAJ/ Dikush i ka thyer zemrën apo një këngë e re po vjen? (FOTO)

Alban Ramosaj është ndër këngëtarët e rinj që premton shumë për të ardhmen. Ai pëlqehet nga shumë vajza, jo vetëm për këngët që lancon, por dhe për pamjen fizike. Trupi me muskuj i Ramosaj i ‘çmend’ jashtëzakonisht  fanset e tij.

 

Albani dallohet dhe për tekstet  e bukura të këngëve, të cilat i shkruan vetë. Ai ka pohuar se ato lidhen me jetën personale, si në rastin e ‘Aurora’, ‘A thu pse’ apo ‘Çkemi’.

Pak minuta më parë, këngëtari ka publikuar në ‘Instastory’ një frazë shumë interesante “Ti po vjen në ëndrrat e mia…, Ti po ma then zemrën në mijra…”. Nuk e dimë nëse ka të bëje me këngën e re që do të lancojë apo dikush ia ka thyer zemrën djalit simpatik…

Kjo mbetet për t’u konfirmuar.