Mos e besoni po deshët! Dua Lipa shkon në koncertin e reperit shqiptar: Vëllai im… (FOTO) – AlpeGossip
Mos e besoni po deshët! Dua Lipa shkon në koncertin e reperit shqiptar: Vëllai im… (FOTO)

Mos e besoni po deshët! Dua Lipa shkon në koncertin e reperit shqiptar: Vëllai im… (FOTO)

Nëse flasim për këngëtaret që po korrin sukses gjigand këtë vit, padyshim një prej tyre është edhe shqiptarja e famshme, Dua Lipa. Ylli i shumë HIT-eve ka shkuar në koncertin e një prej repereve më të famshëm shqiptarë në botë.

Bëhet fjalë për reperin që jeton në SHBA, Action Bronson. Ai ka konfirmuar prezencën e tij në festivalin madhështor që Dua Lipa dhe stafi i saj po përgatisin në Prishtinë.

“Vëllai im @bambambaklava e ‘dogji’ sot në New York”, shkruan Dua në një prej insta story ku shihet krah reperit, Arian Asllani (emri i vërtetë)./intv.al/

bb5f6fb1-5dcb-4f1c-a7f0-9534a776f9d4.jpg

102831c1-e1d5-41fc-81c7-a40fe244bffa.jpg