“SHTËPI E ËMBA SHTËPI”/ LUMI B tregon banesën e tij luksoze (FOTO) – AlpeGossip
“SHTËPI E ËMBA SHTËPI”/ LUMI B tregon banesën e tij luksoze (FOTO)

“SHTËPI E ËMBA SHTËPI”/ LUMI B tregon banesën e tij luksoze (FOTO)

Reperi shqiptar Lumi B arriti shumë shpejt të fitojë zemrat e publikut falë këngëve të tij sidomos pas bashkëpunimit me Dafina Zeqirin.

Së fundmi reperi ka treguar shtëpinë e tij luksoze dhe makinat përmes një postimi në InstaStory duke dëshmuar se ka të ardhura të mira nga muzika që bën.

“Shtëpi e ëmbla shtëpi”- shkruan reperi në një nga fotot e postuara.